Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет
19 березня 2024 року у дистанційному форматі було проведено засідання кафедри педагогіки, на якому відбулась публічна презентація наукових результатів дисертації здобувачки ступеню доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Л. І. Артеменко.
Передзахист Авраменко
Передзахист Авраменко1

Голова засідання: Т. О. Дороніна, докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри педагогіки.
Тема дисертації: «Формування математичної компетентності учнів 9 класу в процесі навчання синтаксису української мови».
Науковий керівник: З. П. Бакум, докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри української мови.

Здобувачка ступені доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Л. І. Артеменко презентувала результати наукового дослідження, розкрила актуальність і важливість формування математичної компетентності учнів 9 класу в процесі вивчення української мови, дала ґрунтовні, повні відповіді на поставлені запитання.
 Передзхист Авраменко2  Передзахист Авраменко3
 Передзахист Авраменко4  Передзахист Авраменко5
 Передзахист Авраменко6

Експерти дисертаційного дослідження О. А. Павлик, кандидатка педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри початкової освіти; Г. Б. Захарова, кандидатка педагогічних наук, доцент, доцент кафедри початкової освіти, надали схвальні відгуки, відзначили високий рівень проведеного Л. І. Артеменко дослідження, його актуальність, новизну, практичну значущість і рекомендували для подання до захисту в разову спеціалізовану вчену раду.
Під час загального обговорення присутні викладачі кафедри педагогіки одноголосним голосуванням рекомендували дисертацію Л. І. Артеменко для подання до захисту в разову спеціалізовану вчену раду.

Щиро вітаємо здобувачку ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Л. І. Артеменко, наукового керівника З. П. Бакум та бажаємо подальших творчих успіхів!