• 2
  • 3
Новини
Оголошення
Ресурси
Днями було оприлюднено нові дані Webometrics – престижного рейтингу університетів
Сьогодні, 19 липня 2024 року, розпочалося подання заяв до Криворізького державного
Сьогодні, 19 липня, почалося подання заяв до ЗВО для вступу на бакалавра, магістра
Цьогоріч вступники, які претендують на навчання на контракті, матимуть унікальну
17 липня 2024 року в читальній залі головного корпусу Криворізького педагогічного
Попередні »

#КНИГА_ЗАХИСНИКУ

подаруй книгу

Шановна громадо Криворізького педагогічного! Запрошуємо вас доєднатися до збору книжок, ініційованого Радою молодих учених КДПУ в межах проєкту #Книга_Захиснику від Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, який відбудеться з 1 по 26 липня 2024 року (з 9:00 до 16:00) у бібліотеці головного корпусу КДПУ за адресою просп. Університетський, 54 (І поверх, абонемент бібліотеки).

#Книга_Захиснику – це нагода сказати ДЯКУЮ українським ВОЇНАМ за можливість творити науку, за щохвилинний мир та спокій в українських родинах, за відвагу та незламну силу духу українського воїна! Усі зібрані книги будуть передані нашим Захисникам та Захисницям у військові шпиталі, лікарні й реаблітаційні центри.

Не залишайтесь байдужими! Тримаємось разом! Все буде Україна!


ОДНОРАЗОВА АДРЕСНА ГРОШОВА ДОПОМОГА

Центр сприяння працевлаштуванню студентів і випускників інформує про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2006 року № 1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти» та наказу Міністерства освіти і науки України від 19 грудня 2019 року «Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти» випускникам поточного року закладів вищої освіти денної форми навчання, які навчались за державним замовленням та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти, визначених органами управління освітою, надається одноразова адресна грошова допомога в пʼятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року. ДЕТАЛІ


ВІЙСЬКОВА ПІДГОТОВКА В КРИВОРІЗЬКОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ

Криворізький державний педагогічний університет продовжує співпрацю з Харківським національним університетом повітряних сил імені Івана Кожедуба. Студенти КДПУ мають змогу паралельно з основним навчанням пройти військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу. Деталі за покликанням.


Доступ до ресурсів компанії Elsevier

Шановні колеги! Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах повномасштабної війни з росією. Українські науковці мають, зокрема, безоплатний доступ до таких дослідницьких інструментів, як Scopus, ScienceDirect, Researcher Discovery, Researcher Academy та Mendeley. ДЕТАЛЬНО ПРО ДОСТУП


Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31