Кафедра зоології та методики навчання біології
Природничий факультет

Топчій 1Студент 3-го курсу, групи БХ-15, випускник Криворізького Центрально-Міського ліцею.

Науковий керівник: старший викладач Коцюруба Валерій Віталійович.

Напрямки дослідження: вивчення водно-болотяних птахів Карачунівського водосховища та р. Інгулець, особливості живлення вухатої сови на Криворіжжі.

Проводить маршрутні обліки водно-болотяних птахів, вивчає видовий склад, динаміку чисельності  з вересня 2016 по цей час.

Один з напрямків робіт ˗ поповнення електронного Банку даних з трофіки вухатої сови.

Приймає участь в моніторингових дослідженнях хребетних тварин на Криворіжжі, лабораторному аналізі зібраних польових матеріалів  в складі наукового гуртка «Vertebrata». Доповідав про результати своїх досліджень  на підсумковій науковій студентській конференції кафедри.Переможець регіональних, місцевих конкурсів Малої Академії наук.

Крижні

ІнгулецьТопчійВухата соваПелетка вухатої совиКарачуни польовий натюрморт