Кафедра

Спеціальність

Форма навчання

3 семестр

4 семестр

Кафедра 
дошкільної освіти

012 Дошкільна освіта

Денна

І дисципліна

1. Теорія і методика дитячо-юнацького спорту

2. Спортивні ігри з методикою викладання

3. Організація і проведення занять на воді в дошкільному закладі

 

І дисципліна

1. Культура мовлення та виразне читання

2. Ознайомлення дітей з суспільним довкіллям

3. Література іноземної мови для дітей дошкільного віку

ІІ дисципліна

1. Методика організації оздоровчої діяльності у співпраці з батьками

2. Лікувальна фізична культура

3. Ритміка і хореографія

Заочна

 

І дисципліна

1. Культура мовлення та виразне читання

2.  Ознайомлення дітей з суспільним довкіллям

3.  Література іноземної мови для дітей дошкільного віку

ІІ дисципліна

1. Теорія і методика дитячо-юнацького спорту

2. Спортивні ігри з методикою викладання

3. Організація і проведення занять на воді в дошкільному закладі

016 Спеціальна освіта

Денна

 

І дисципліна

1. Ігри в логопедичній роботі

2. Логоритміка

3. Логопедичний масаж

Кафедра 
загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання

 

 

 

 

 

 

014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)

Денна / заочна

 

І дисципліна

1. Автомобіль, паливо та ПЗМ

2. Правила дорожнього руху

3. Історія автомобільної техніки

015 Професійна освіта (Транспорт)

Денна

І дисципліна

1. Основи діагностики транспортних засобів

2. Основи слюсарно-ремонтних робіт

3. Діагностика автомобіля

І дисципліна

1. Основи конструкторської графіки

2. Системи автоматизованого проєктування

3. Організація автосервісу

ІІ дисципліна

1. Організація підприємницької діяльності на транспорті

2. Організація транспортної та митно-брокерської діяльності

3. Безпека керування

Кафедра 
педагогіки та методики технологічної освіти

014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)

Денна / Заочна

І дисципліна

1. Практикум з художньої обробки матеріалів

2. Дизайн одягу та аксесуарів

3. Спеціальний малюнок та основи композиції

 

015 Професійна освіта (Сфера обслуговування)

Денна / Заочна

І дисципліна

1. Кухні народів світу

2. Глобалізаційні тенденції в сучасній кулінарії

3. Українська національна кухня та дизайн страв

І дисципліна

1. Барна справа і робота бариста

2. Готельна індустрія України та світу

3. Організація кейтерингового обслуговування

ІІ дисципліна

1. Інфраструктура закладів готельно-ресторанного господарства

2. Логістика в галузі

3. Управління закладами готельно-ресторанного господарства

18792
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31