Соціально-молодіжна інфраструктура універистету покликана створити рівні можливості для представників університету в гармонійному поєднанні батьківства та власного розвитку через навчання або професійне становлення. Ми допомагаємо молодим сім'ям,  забезпечуємо соціально-педагогічний супровід дітей та безпосередній догляд за ними в період перебування батьків на роботі або навчанні; сприяємо розкриттю здібностей і талантів дітей через їх участь у розвиваючих заняттях чи іграх; організовуємо та забезпечуємо змістовне дозвілля дітей, враховуючи їх вікові та індивідуальні особливості. Саме тому в університеті функціонують кімната тимчасового перебування дітей (дитяча кімната) "Веселий вулик" та кімната матері та дитини. 

Веселий вулик

Двері «Веселого вулика» завжди відчинені для представників Криворізького педагогічного, поки батьки - здобувачі вищої освіти, молоді науковці, викладачі чи співробітники - зайняті робочими справами в університеті їх діти з радістю та під пильним наглядом фахівців, а також студентів-волонтерів, які мають відповідну підготовку для роботи з дітьми, проводять корисно і безпечно час. Тимчасове перебування дітей працівників та студентів університету в кімнаті є безкоштовним. Соціальна ініціатива проходить реалізується університетом з січня 2017 року в рамках ініціативи «Університет - дружній до сім’ї», метою якого є підтримка гендерно-справедливих можливостей для поєднання роботи і навчання з сімейними зобов’язаннями. Кімнату можуть відвідувати одночасно до 10 дітей, віком від 2 до 10 років. Враховуючи індивідуальні та вікові особливості дітей час перебування дитини в кімнаті 3-4 години. 

КМД 2Кімната матері та дитини є єдиним місцем в університеті, зі спеціально створеними санітарно-побутовими умовами, для усамітнення жінки та дитини для грудного вигодовування. Невеличка, але дуже затишна кімната знаходиться на першому поверсі одного із гуртожитків університету. Вона облаштована манежем, сповивальним столиком і гарячою водою. Розуміючи потребу дитини в розвитку та фізичному рості в кімнаті є дитячий килим, яскраві розвиваючі іграшки та інше приладдя задля забезпечення затишку та зручностей. Діяльність кімнати матері та дитини нині є елементарною потребою і додатковим стимулом для матері жити повноцінним соціальним життям. Тож кімната матері та дитини - це вільний простір для реалізації не тільки фізіологічних проблем, а й підсилення системи виховання, популяризації материнства серед студентської молоді та підтримання нерозривності зв’язку матері та немовляти.

Дитяча кімната "Веселий вулик", кімната матері та дитини працюють за адерсою: м. Кривий Ріг, вул. О.Васякіна, буд. 54А, 1 поверх, вхід з лівої сторони будівлі (гуртожиток №3 університету). Кімнати відкриті у будні дні з 8:30 до 16:00.

20198
Recent
Popular