На базі молодіжного центру реалізується соціально-виховна та соціально-громадська діяльність університету. Робота простору  організована для отримання знань, організації та проведення різноманітних заходів, створення та реалізації власних крутезних ідей, самореалізації, пошуку нових знайомств та вражень, просування сучасного мистецтва і бізнес-ідей, розвитку місцевої інфраструктури та молодіжної роботи для всіх бажаючих. 

MyCollages 1Основними завданнями є розвиток молодіжної активності, мобільності та підприємництва, волонтерства серед здобувачів вищої освіти та молодих учених, організація роботи студентського проєктного офісу та реалізація соціально корисних проєктів на базі університету. Загалом діяльність зосереджена на вирішення проблеми відсутності внутрішнього стимулу, зовнішніх мотивацій та соціальної активності у молоді та студентства, діяльність громадських клубів за інтересами. Молодіжний центр "#StudHub" як вільний простір для молоді було відкрито за ініціативи університету спільно з Громадською організацією "Академія тренінгової освіти" за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГМбХ та Компанії "Метінвест". Перший молодіжний центр у Кривому Розі, працює з вересня 2017 року. Назва «#StudHub», в перекладі з англійської «Студентський вузол», тобто це платформа, що розрахована перш за все на реалізацію потреб студентів та молоді, які є рушійною силою розвитку і прогресу сучасного суспільства. 

Молодіжний центр знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 2 поверх (гуртожиток №4 університету, центральний вхід у гуртожиток). Графік роботи: з 9.00 до 17.00.

20192
Recent
Popular