Освітньо-розвивальний напрям роботи представлений функціонуванням сенсорної кімнати та логопедичної кімнати. Вони розташовані за адерсою: м. Кривий Ріг, вул. О.Васякіна, буд. 54А, 1 поверх, вхід з лівої сторони будівлі (гуртожиток №3 університету). 

MyCollages 2На базі сенсорної кімнати відбувається освітній процес зі здобувачами вищої освіти та організовані індивідуальні заняття з фізичної культури і психологічного супроводу дітей із особливими освітніми потребами. Метою діяльності сенсорної кімнати є якісна підготовка кадрів, надання здобувачам освіти практичного інструментарію; педагогічний, психолого-педагогічний та корекційно-розвитковий супровід дітей з особливими освітніми потребами шляхом проведення індивідуальних і групових занять. На базі університету функціонує світлова кімната. В кімнаті переважає денне світло і світло від освітлювальних приладів. Світло оптичні ефекти створюють атмосферу свята і веселощів, стимулюють розумову і фізичну активність. У поєднанні з яскравими деталями всі органи чуття приходять у стан збудження. Сенсорна кімната знаходиться в окремому приміщені і розділена на функціональні зони, що призначені для стимуляції різних сенсорних систем. Кімната працює в університеті з 2019 року та створена в рамках партнерства з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГМбХ.

MyCollagesОбладнання логопедичної кімнати відповідає останнім вимогам. Серед наявного обладнання - роторозширювач логопедичний, набір масажерів, логопедичний вібромасажер, повітряне лото, різноманітні ігри для корекції мовлення дитини, логопедичні шпателі за методиками різних учених та практиків (Волкової, Рау, Новікової, Піляєвої тощо). Логопедична кімната відкрита для підготовки висококваліфікованих фахівців за спеціальністю 016.01 Спеціальна освіта (Логопедія), а також здобувачів спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки, 053 Психологія, 231 Соціальна робота, 013 Початкова освіта.. Діяльність логопедичної кімнати зосереджена на отриманні здобувачами вищої освіти нових знань, практичних умінь і навичок у царині логопедії задля подальшої успішної професійної діяльності. На базі логопедичної кімнати проводятся практичні, семінарські заняття й лабораторні роботи. Логопедична кімната функціонує в універистеті з 2022 року і дає можливість гарномійно поєднувати процес підготовки фахівців та надавати освітньо-корекційні послуги дітям, які мають мовленнєві відхилення. 

20194
Recent
Popular