Згідно з умовами двосторонньої Угоди між МОНУ та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі науки від 05.12.2017, у 2018 році китайська сторона виділила Україні квоту стипендій Уряду КНР на 2018/2019 навчальний рік.

Фактична кількість нових стипендій на 2018-2019 навчальний рік: 76.

Прийом громадян України до вищих навчальних закладів КНР на рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

Термін подачі заявок – 16 березня 2018 року.

Перелік необхідних документів:

  1. Заповнена анкета (оригінал)
  2. Заповнена аплікаційна форма (китайською або англійською мовами), яка заповнюється он лайн на сайтах http://www.csc.edu.cn/studyinchina та www.campuschina.org (після заповнення потрібно роздрукувати цю ж анкету з сайту, має бути оригінал анкети з фото та одна копія). Увага! В анкеті має бути зазначений Agency number – 8041;
  3. Копії документів про освіту. Документи необхідно подати у нотаріально завіреному форматі, перекладені на китайську або англійську мови (отже, подати: оригінали завірених копій і копії з оригіналів нотаріально завірених копій)  http://www.csc.edu.cn/laihua
  4. Поточні студенти мають подати довідку про підтвердження статусу студента від свого навчального закладу та академічну довідку (виписка з залікової книжки) (учні закладів середньої освіти подають виписку з балами за останнє півріччя) (китайською або англійською мовами) (оригінал і копія)
  5. Орієнтовний план навчання (Study Plan, вказавши, що саме і чому хочете вивчати) англійською або китайською мовами (якщо навчальний план подаєте китайською мовою, то потрібно додати переклад англійською або українською мовами) (оригінал і копія)
  6. Два рекомендаційні листи англійською або китайською мовами, підготовлені професором або викладачем (у разі подання китайською мовою, треба зробити переклад англійською або українською мовами) (два оригінали та дві копії)
  7. Мотиваційний лист англійською або українською мовами (оригінал і копія)
  8. 2 фотокопії екзаменаційної медичної довідки для іноземця (Foreign Physical Examination Form) та результати аналізу на СНІД. Усі поля у формі мають бути обов’язково заповнені (англійською або китайською). Неповні форми, без підпису лікаря та офіційної печатки лікарні є недійсними (дві копії, оригінал залишається у апліката для в китайські внз)
  9. Аплікати, які мають листи про попереднє зарахування від китайських університетів, мають додати їх до пакету документів (для аплікати мають зв’язатися з офісом іноземних студентів китайського університету, який приймає на навчання за стипендіями, та отримати лист про попереднє зарахування)
  10. Аплікати, які мають сертифікат про знання китайської мови HSK Certificate, мають додати його до пакету документів (дві копії, оригінал залишається у апліканта).

МОН прийматиме заявки в електронному та паперовому форматі (необхідно надіслати документи в обох зазначених форматах).

Усі документи мають бути скріплені у верхньому лівому куті (у паперовому форматі має бути 2 примірники – перший пакет документів – оригінал, другий – копія). Будь ласка, формуйте два пакети документів згідно зі списком необхідних документів у вищезазначеному порядку. Документи поверненню не підлягають.

Поштова адреса: Проспект Перемоги 10, 01135, Київ, Україна, Міністерство освіти і науки України, Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції. Примітка: “Стипендії на навчання в КНР 2018”.

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надсилати на електронну адресу МОН [email protected], зазначивши у темі листа “Стипендії на навчання в КНР 2018”.

Детальна інформація знаходиться на сайтах http://www.csc.edu.cn/laihua або www.campuschina.org

4001
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30