Cтипендії для студентів (після 6 семестру), випускників ВНЗ і науковців.

Католицька служба академічної підтримки іноземців (KAAD) - це католицька стипендійна організація у Німеччині, яка 60 років видає
навчальні та дослідницькі стипендії для молодих спеціалістів християн, і вже має близько 9500 випускників у 120 країнах. Випускникам і заявникам надається для доступу всесвітня партнерсько-контактна мережа. У рамках Східноєвропейської програми двічі на рік (у березні та вересні) приймаються заяви на стипендії для навчання, науковий розвиток чи дослідницькі проекти. Зацікавлені можуть вільно вибирати для свого перебування німецький ВНЗ, дослідницький інститут, архіви, клініки та ін. 

Стипендії виділяються для проходження магістратури у вузах ФРН, написання дисертації, підвищення кваліфікації, а також проведення науково-дослідних проектів.

На відміну від інших стипендіальних фондів, усі стипендіати зобов`язані повернутися на батьківщину. Це передбачено нашим договором.

Фонд КААД не є комерційна, а громадська організація, тому витрати на рекламу непередбачені. Стипендії виділяються за рахунок церковних податків німецьких католиків.

Для забезпечення більш широкого доступу до інформації про стипендіях фонду, дозвольте звернутися до Вас з проханням про поширення короткої інформації про умови для отримання стипендій КААД серед зацікавлених осіб.

Заяви кандидатів на осінню комісію приймаються до 15 липня 2018 року. Комісія відбудеться наприкінці вересня.

Без обмежень спеціальностей. (За винятком священнослужителів і теологів (аспірантів), тому що їх навчання фінансують інші фонди.) 


Необхідно подати слідуючі (поряд з іншими) документи:


• Заяву на участь у конкурсі (відразу надсилається у КААД).
• Дослідницький проект (цілі навчання, наукового дослідження, підвищення кваліфікації).
• Дві рекомендації вашого доцента/професора з України.
• Запрошення німецького інституту, університету або професора.
• Рекомендацію від священика церкви, яку відвідує заявник.
• Посвідчення, сертифікати про достатнє знання німецької мови.

Тривалість стипендії: 2-36 місяців.
Розмір стипендії: від 750 до 2000 євро (EUR) на місяць.

Видатки на проїзд до Німеччини (туди і назад) і медичне страхування покриваються КААД.

Формуляри і подальшу інформацію про Східноєвропейську програму можна у будь-який час отримати через e-mail: becker@kaad.de у КААД у Бонні (поштова адреса: KAAD/Osteuropaprogramm, Hausdorffstr. 151 D- 53129 Bonn, Tel.: +49 228 91758-33, Fax: +49 228 9175858 )
Повний комплект документів на отримання стипендії повинен бути відправлен до 30 червня/15 січня до КААД або до партнерської організації: http://www.kaad.de/stipendien/osteuropaprogramm/

Стипендійна комісія приймає рішення про надання стипендій двічі на рік відповідно у кінці вересня/березня й негайно інформує заявників про результат. 

5226
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша