СХІДНО-ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ (Україна – Франція)
ЯГЕЛОНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (м. Краків, Польща)
ГДАНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (м. Гданськ, Польща)
МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН і НАУКОВЦІВ
INTERNATIONAL PROFESSIONAL DEVELOPMENT PROGRAM

Вельмиповажні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у МІЖНАРОДНІЙ ПРОГРАМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ та МІЖНАРОДНОГО СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ОСВІТЯН і НАУКОВЦІВ, яку реалізує Східно-Європейський Інститут Психології (Україна-Франція) у партнерстві з низкою інституцій України, Польщі, Німеччини та Франції та у міжнародному проекті «ТРЕНІНГ-МЕНТОРІНГ-ТЬЮТОРІНГ-КОУЧИНГ для сучасного викладача»

Термін прийому групи:
15 - 23 серпня 2018 р. Гданськ – Сопот - Гдиня - Мальборк (Польща)
(Балтійське узбережжя Польщі, розміщення неподалік від моря) (реєстрація триває)

Тривалість програми: 9 днів

Чисельність групи: 10 учасників

Програма передбачає:
- прослуховування та опрацювання навчально-демонстраційних курсів від провідних польських, німецьких та українських фахівців за напрямом «Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці»;
- ознайомлення із діяльністю та менеджментом європейських університетів;
- участь у Міжнародному проекті «ТРЕНІНГ-МЕНТОРІНГ-ТЬЮТОРІНГ-КОУЧИНГ»;
- міжнародна публікація (за бажанням);
- отримання Міжнародного диплому/сертифікату підвищення кваліфікації (72-108 год.) або міжнародного Сертифікату про науково-педагогічне стажування (72 -108 год.) – за потребою.

Програмою передбачені:
- проживання у готелі, 2-місне розміщення, сніданок; 2 оглядові екскурсії.

Вартість Програми підвищення кваліфікації550 євро, що включає: навчальний та ознайомлювальний
модулі, Міжнародний диплом/сертифікат підвищення кваліфікації/стажування – 300 євро; проживання, харчування (сніданки та кава-брейки під час заходів), екскурсійна програма (2 екскурсії) - 250 євро.

Вартість Програми міжнародного стажування (без трансферу, проживання і харчування) – 250 євро, що включає: навчальний та ознайомлювальний модулі, Сертифікат про міжнародне стажування, кава-брейки під час заходів, екскурсійна програма (2 екскурсії). Проїзд, проживання, харчування – сплачуються окремо.
Оформлення візи (за потребою) – забезпечується Програмою, вартість залежатиме від терміну та порядку оформлення і сплачується окремо.
Вартість Програми підвищення кваліфікації ВКЛЮЧАЄ трансфер (автобус) Київ-Варшава-Київ.

Реєстрація: індивідуальні або групові заявки (у довільній формі)

Прохання надсилати на ел.адресу: [email protected] При поданні групової заявки можливі знижки на проживання та екскурсійну програму.
Інформація за тел.: (044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22, (067) 196-28-14