Зареєструйтеся на онлайн-ярмарок «Study UK» та отримайте безкоштовну пропозицію на пакет «IELTS Coach»!

Онлайн-ярмарок «Study UK: Meet UK Universities Online» пропонує безкоштовну й ексклюзивну пропозицію на пакет «IELTS Coach» для нових зареєстрованих учасників!

Щоб скористатися цією пропозицією, вам потрібно з 1-го січня по 28-е лютого 2022 року оплатити будь-яку доступну сесію тесту «IELTS» у Британській Раді.

«IELTS Coach» – це персоналізований онлайн-коучинг, який надається експертами «IELTS» та Британською Радою. Скористатися послугою можна для аналізу особистих потреб задля покращення навичок «IELTS», групових або приватних занять. Лише для зареєстрованих учасників заходу «Study UK» буде запропоновано ексклюзивний Express пакет на 12 кредитів.

Зареєструйтеся на подію та отримайте ексклюзивну пропозицію на суму 79 євро на пакет «IELTS Coach»!

 

КРИВОРІЗЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ У ПРОГРАМІ БРИТАНСЬКОЇ РАДИ: ЗВІТ ТА ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ

07 лютого відбувся заключний звітний захід Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України від Британської Ради, на якому команда КДПУ презентувала результати річної роботи.

Цього дня 14 університетів-учасників другого етапу програми представили звіти з виконання своїх проектів, а також мали можливість обговорити результати їх реалізації та обмінятись корисним досвідом. На завершення заходу директор Британської ради в Україні п. Саймон Вільямс вручив університетським командам сертифікати, які засвідчили успішну участь у Програмі.

Детальніше...

 

ПРОЕКТ КРИВОРІЗЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ВІДІБРАНО БРИТАНСЬКОЮ РАДОЮ

За повідомленням Британської ради в Україні Криворізький державний педагогічний університет з проектом «Імідж університету як результат формування його соціального капіталу» став одним із 14-ти учасників Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, що була започаткована на підставі спільних домовленостей Інституту вищої освіти НАПН України, Британської Ради в Україні, Фундації лідерства для вищої освіти (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України. Мета Програми – сприяння реформуванню сектора вищої освіти шляхом розвитку лідерського потенціалу університетів України.

Тривалість Програми – 1 рік (лютий 2017 – лютий 2018 рр.)

Проект спрямований на пошук шляхів трансформації КДПУ у напрямі створення сприятливого іміджу завдяки формуванню його соціального капіталу. Серед заходів, які передбачається реалізувати в ході проекту, розробка Стратегії розвитку університету до 2025 року, розробка нової бізнес-моделі університету, розробка і реалізація цільових комплексних програм, спрямованих на формування корпоративної культури працівників університету та інше.

Участь нашого університету в програмі Британської ради буде сприяти подальшому розвитку університету, його міжнародному співробітництву та інтеграції в Європейський освітній простір.

Детальніше...

 

Серія онлайн курсів від British Council

British Council нагадує, що ще наявна можливість зареєструватися на безкоштовні онлайн курси для вчителів англійської мови.

Курси спрямовані на те як інтегрувати екологічні проблеми у викладання англійської мови через вивчення мови, принципів та проектів.

Дати курсу: 19 жовтня - 16 листопада.

Детальна інформація та реєстрація за посиланням.

 

Україно-британський форум «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті»

Форум є першим у серії заходів нової трирічної програми, спрямованої на підвищення якості викладання у вищій освіті України. Під час форуму учасники зможуть ознайомитися з кращими британськими та українськими практиками, обговорити, що необхідно університетам для вдосконалення викладання та яким чином національна політика сприятиме цьому процесу. 

Мета форуму - започаткувати національну платформу для фахового обговорення і обміну кращими практиками з питань вдосконалення викладання у вищій освіті.

Детальна інформація та реєстрація за посиланням.

 

Форум «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті» 2021

Форум «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті» є другим форумом у рамках Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України. Форум відбудеться 17-18 березня 2021 року в онлайн режимі.

Мета Форуму – сприяти обміну кращими практиками та фаховому обговоренню питань вдосконалення викладання і навчання у вищій освіті в Україні.

Ключові питання Форуму:

- Професійний розвиток викладачів закладів вищої освіти;
- Трансформація викладання в умовах сьогодення: виклики та можливості;
- Студентоорієнтоване викладання і його особливості;
- Досвід Великої Британії та України щодо вдосконалення викладання у вищій освіті.

До участі у Форумі запрошуються ректори, проректори, керівники підрозділів, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти та експерти, які активно залучені у процес вдосконалення викладання та професійного розвитку викладачів університетів.

Реєстрація

19032
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31