Для піднесення освітньої, дослідницької та адміністративної діяльності університету до рівня міжнародних стандартів, зміцнення дослідницького потенціалу університету, покращення привабливості університету для здобувачів освітніх послуг і партерів, і відповідності освітянської діяльності університету потребам національного та міжнародного ринку праці, КДПУ постійно формує та закріплює імідж університету як освітнього закладу, що забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців на засадах сталого особистісного та професійного розвитку; розширює географію міжнародного партнерства; створює спільні дослідницькі мережі з іноземними закладами вищої освіти, науковими установами, організаціями; долучається до міжнародної студентської мобільності, академічних обмінів; провадить спільну науково-дослідницьку роботу та надає освітні послуги іноземним громадянам.

Реалізація міжнародної діяльності здійснюється шляхом укладання угод і меморандумів, залучення наукових і науково-педагогічних працівників університету до міжнародних проєктів і програм, провадження іноземних стажувань, мовного тестування та літніх шкіл з іноземної мови для студентів і співробітників університету за підтримки міжнародних партнерів із Німеччини, Канади, США, Іспанії, Польщі, Молдови, Казахстану та ін. Тематика співпраці полягає у спільній науковій роботі вчених у галузі педагогіки та гуманітарних наук.

Так, у 2017 році КДПУ долучився до Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України за підтримки Британської Ради та Фундації лідерства (Велика Британія) з проєктом «Імідж університету як результат формування його соціального капіталу».

Протягом літніх канікул на базі університету за підтримки представників від Троїцького західного університету (Канада) функціонувала традиційна літня школа з вивчення англійської мови (Summer English Institute).

За підтримки Гете–інституту та Німецької служби академічних обмінів науково-педагогічні працівники університету постійно проходять стажування в Німеччині, а студенти мають змогу отримувати стипендії для навчання в німецькій літній школі.

Важливим для розвитку потенціалу університету стала реалізація у 2017 році проєкту Молодіжного центру #StudHub у межах соціальної програми «Місто нашими руками» групи Метінвест та за сприяння Німецького товариства з міжнародного співробітництва (GIZ).

З 2017 року університет співпрацює за програмою мобільності «Erasmus+» КА1 з університетом Гранади (Іспанія), що передбачає здійснення обмінів студентами й науково-педагогічними працівниками, а також проведення стажувань на базі університету Гранади.

 

3993
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29