Шановні колеги!

Інформуємо, що Вища школа лінгвістична (WSL) організовує "Науково-педагогічне стажування для викладачів українських ВНЗ" та "Програми підготовки та складання тесту з іноземної мови на рівень В2" з 01.12.2021 р. по 03.12.2021 р.

Програми відбуватимуться в онлайн формі. Крайній термін реєстрації учасників - 29.11.2021 року.

Деталі програм та реєстрація учасників відбувається на факультеті іноземних мов (деканат факультету іноземних мов, гуманітарний корпус, вул. Героїв АТО, 79 А, моб.0961431041).

Науково-педагогічне стажування для викладачів українських ВНЗ

Закінчення курсу підтверджується офіційним сертифікатом про проходження курсу підвищення компетентностей за формою Міністерства освіти Республіки Польща, який визнається МОН України.

Мови навчання: польська (з перекладом), українська та російська. Частина тем може бути доступна для обговорення англійською, польською та німецькою мовами.

Програма стажування:

Модуль 1. Нові та інноваційні методи навчання.

Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі.

Модуль 3. Система вищої освіти в Європі.

Організаційний збір за участь у програмі стажування становить 250 євро.

Програми підготовки та складання тесту з іноземної мови на рівень В2

Вартість програми - 250 євро, що включає в себе: вступний діагностичний тест; три перевіркові тести; заняття (4 дні) та дидактичні матеріали; підсумковий тест.