Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників вищих навчальних закладів Дніпра та області: студентів, викладачів, науковців та всіх охочих на зустріч-дискусію щодо освітніх програм ЄС.

5 квітня 2017 року (середа) о 10.00 - 11.30 у Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара, Палаці студентів ДНУ (мала зала), (м. Дніпро) відбудеться відкрита лекція-дискусія «Освітні програми ЄС: можливості для студентів та викладачів»
5 квітня 2017 року, середа, 10.00 - 11.30
Запрошуються студенти Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара та інших університетів міста, а також молоді люди, які планують навчатися за кордоном та брати участь у програмах обміну.
Основними темами лекції будуть:
• Програми та проекти Представництва ЄС для дітей та молоді (дискусійні клуби, Дні кар’єри, Євровікторина (Euroquiz), Школа європейських студій (EU Study Days), Євроклуби та програми ЄС для шкіл тощо);
• Можливості освітньої програми Еразмус+ для університетів, студентів та викладачів (стипендія для навчання на магістра, PhD, кредитна мобільність за обміном, стажування, підвищення кваліфікації тощо).

Експерти дискусії:
• Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні
• Світлана Шитікова, директор проекту ЄС «Національний Eразмус+ офіс в Україні»

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» - це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ольги Гуртовенко, 050 82 02 777, ogurtovenko@internews.ua та Катерини Юдіної, 093 750 36 38, kudina@internews.ua

1610
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша