У рамках проекту "Training for Higher Education Administrators in Ukraine (THEA Ukraine)" упродовж 2019-2021 рр. проводилися навчання у сфері інтернаціоналізації у вищій освіті та менеджменті науки. Учасники працювали над індивідуальними проектами для сприяння міжнародної орієнтації своїх навчальних закладів.

У контексті заключної конференції проекту, результати THEA Ukraine будуть використані як можливість обговорити з колегами поточні питання та напрямки розвитку у сфері інтернаціоналізації вищих навчальних закладів України та за її межами.

До участі в обговоренні запрошується адміністрація університетів, науковці, викладачі та студенти, які цікавляться питаннями інтернаціоналізації.

Конференція відбудеться 28.09.2021 р. Участь у конференції безкоштовна.

Програма та реєстрація доступні за посиланням.

З оригіналом новини можна ознайомитися за посиланням