Що? Ініціатива «Academics to Academics» (A2A)

Організатори: ГО «Інститут лідерства, інновацій на розвитку» спільно з Інститутом вищої освіти НАПН України

Ініціатива спрямована на: підтримку академічного персоналу університетів України, переміщеного з регіонів, що знаходяться у зоні активних бойових дій. Ініціатива має за мету надання допомоги таким викладачам і дослідникам задля здійснення ними освітньої та наукової діяльності в умовах внутрішнього або закордонного переміщення.

Ініціатива передбачає:

• збір коштів для підтримки викладачів і дослідників університетів України, переміщених з регіонів, що знаходяться у зоні активних бойових дій;
  • отримання інформації про потреби конкретних викладачів і дослідників, їх аналіз і задоволення на засадах відкритості та відповідно до визначених критеріїв;
  • формування бази даних пропозицій від вітчизняних і зарубіжних університетів про можливості для професійної діяльності українських викладачів і дослідників за місцем їх переміщення / тимчасового проживання та надання цієї інформації академічному персоналу університетів України, переміщених з регіонів, що знаходяться у зоні активних бойових дій.

Пропозиції вітчизняних і зарубіжних університетів можуть передбачати можливості щодо:

• стажування, академічної мобільності, тимчасового працевлаштування (повний / неповний робочий день);
  • залучення до виконання існуючих дослідницьких та освітніх проєктів;
  • розроблення проєктних заявок на майбутні конкурси грантових програм;
  • забезпечення робочих місць з доступом до Інтернету для проведення професійної діяльності та ін.

Детальніше про ініціативу - на сайті ІЛІР за посиланням.

Травень 2024