Переможці та виконавці проєктів спільних магістерських програм Еразмус Мундус, запрошуються до відкриття проєктів Програми ЄС Еразмус+ Напряму Еразмус Мундус.

Ви зможете дізнатись про деталі особливості впровадження проєктів.

Коли: 8.12.2022 р. 14.00-16.30 (CET/CEST, Brussels time)

Як взяти участь? Потрібна попередня реєстрація для долучення до вебтранслянції вебінару.

Реєстрація за посиланням.

Деталі про вебінар.

За результатами конкурсів 2021 р. та 2022 р. вже розпочали виконання проєктів Еразмус Мундус з розробки та впровадження спільних програм Еразмус Мундус три заклади вищої освіти.

Університети-переможці 2022 р. з України : Національний університет Києво-Могилянська Академія: Resource and Energy Efficiency and Circular Economy та Національний авіаційний університет – International Master Degree Programme Design: Sustainable Transport Engineering.

З 2021 р. Київський національний університет імені Тараса Шевченка приєднався до партнерства Еразмус Мундус як повноправний партнер EMJM ChEMoinformaticsplus – Artificial Intelligence in Chemistry

Корисна публікація про проєкти Еразмус Мундус – за покликанням тут.

20669