Гарна можливість перейняти досвід польських колег та отримати сертифікат про походження стажування тривалістю 180 год. Дати проведення з 3-го квітня по 15-е травня 2023 року.

Найкращі  спікери від Collegium Civitas w Warszawe поділяться цінною інформацією та яскравими презентаціями. Стажування передбачає ряд онлайн конференцій в зазначені дати з можливістю дискусії через перекладача з польськими колегами. Цікаві теми, топові лектори з Варшави, приємна аудиторія.

Стажування надасть вам нові теоретичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки.

Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом матеріалів та онлайн конференцій на українську мову.

Під час стажування Вас чекає цілий ряд відеоконференцій за наступними темами:

- Інтернаціоналізація вищої освіти

- Програма Erasmus+. Основна інтернаціоналізація вищої освіти в ЄС

- Організація навчання і праці науковців під час пандемії

- Міжнародні студенти в Collegium Civitas

- Створення та керування дослідницькими та аналітичними проектами

- Ефективне навчання – найкращі практики

- Результативна комунікація в багатокультурному середовищі і культурні компетенції як один з інструментів інтернаціоналізації вищої освіти

Університетом Collegium Civitas видається сертифікат на 180 годин (6 кредитів EСTS) усім учасникам стажування.

Програма стажування відбувається з професійним перекладом на українську мову.

Дізнатися детальніше.