Наближається строк подання заявок на цьогорічний добір  Fulbright Visiting Scholar Program 2023-2024  15 жовтня 2022 р. Заохочуємо до участі в конкурсі усіх, хто займається дослідницькою працею. 

 

Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців.  

Кваліфікаційні вимоги. У конкурсі можуть брати участь:

 - викладачі й дослідники наукових товариств, навчальних і дослідницьких інституцій найвищого рівня (університети, інститути й академії), які на момент подання заявки мають науковий ступінь кандидата наук або доктора філософії/доктора мистецтва, доктора наук;

 - дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), із досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років й науковим авторитетом у відповідній галузі знань, із наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи в монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;

 - діячі культури та мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі – із повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

 

Не можуть брати участь у конкурсі ті,  хто проживали за кордоном п'ять років поспіль упродовж шестирічного періоду, що передує даті подання заявки. У такому разі тривалість перебування, що становить дев'ять місяців і більше протягом календарного року, вважається повним роком за кордоном.

 

Офіс Програми імені Фулбрайта у 2022 році прийматиме документи від конкурсантів - громадян України, які перебувають в Україні, а також тих громадян України, які після 24 лютого  змушені були покинути країну через війну.

 

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.  

Загальні вимоги до кандидатів:

 - мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;

 - знати англійську мову на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;

 - повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

 

Умови гранту:

 - щомісячна стипендія;

 - медичне страхування;

 - квиток в обидва боки.

 

Строк подання заявок15 жовтня 2022 року.

 

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-visiting-scholar-program/  

 

Якщо ви зацікавлені у проведенні онлайн-презентації Fulbright Visiting Scholar Program 2023-2024, просимо окреслити зручні для вас дати, час, контактну особу, яка буде залучена в організації презентації, і представники Офісу Програми залюбки зустрінуться з викладачами та дослідниками вашого закладу, аби розповісти про можливості, що їх надає Програма, й ознайомити з умовами участі в конкурсі, а також відповісти на запитання про оформлення й подання конкурсних заявок.

 

Зі щирою повагою й вірою у нашу Перемогу,  

Вероніка Алексанич

Координатор програм обміну для науковців

моб. 38 067 828 19 42

Veronica Aleksanych

Program Officer

Fulbright Scholar Programs

Institute of International Education ∙ Kyiv Office

20 Esplanadna Street, Suite 904, Kyiv, 01001, Ukraine

Tel.: +380.44.287.0777

[email protected] ∙ iie.org ∙ www.fulbright.org.ua

Facebook Fulbright.Ukraine | Twitter @FulbrightUA

IIE ∙ The Power of International Education

19981
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30