Раді анонсувати початок прийому наукових матеріалів для публікації у закордонній колективній монографії та збірнику конференції. Майбутні видання стануть результатом праці колективу авторів, об'єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх досліджень, що будуть опубліковані у країні Європейського Союзу.

Кожна наукова робота, опублікована у закордонних виданнях, отримає власний номер DOI, що дозволить авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI), який був розроблений фахівцями Державної науково-технічної бібліотеки України за дорученням Колегії Міністерства освіти і науки України.

Електронні версії колективної монографії та збірника конференції будуть розміщені на сайті видавництва Baltija Publishing". Всі наукові роботи будуть проіндексовані у наукометричних базах Google Scholar та Crossref.

Колективна монографія

До участі у написанні колективної монографії "Європейський вектор розвитку сучасних наукових досліджень" запрошуються науковці, викладачі та аспіранти. Наукові роботи аспірантів необхідно направляти виключно у співавторстві з науковим керівником.
Автор колективної монографії обов’язково отримає примірник видання з опублікованим розділом. Друкований примірник виготовляється у форматі А5 з твердою кольоровою ламінованою обкладинкою.

Прийом матеріалів для публікації у монографії: до 23 квітня (включно).

Мови публікації: англійська, українська або російська.

Поштова розсилка монографії: 11 червня

Закордонна конференція

До участі у конференції "Тенденції розвитку інноваційних наукових досліджень в умовах світових змін", яка відбудеться 7-8 травня 2021 року (м. Рига, Латвія), запрошуються науковці, аспіранти, студенти, а також практичні працівники з України та інших держав, які активно займаються науковими дослідженнями.
Усіх учасників конференції буде забезпечено збірником тез конференції та сертифікатом про участь із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (15 годин – 0,5 кредита ECTS).

Прийом матеріалів для публікації: до 7 травня (включно).

Мова публікації: англійська.

Форма участі: дистанційна.

Поштова розсилка: 31 травня

КОНТАКТИ:
Офіційний представник в Україні:
Видавництво "Молодий вчений"
Контактні телефони:
Міський: +38 (0552) 399 530
Vodafone: +38 (095) 778 74 79
Київстар: +38 (067) 695 64 10
E-mail: [email protected]

15015
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша