Вельмишановні колеги! Запрошуємо до участі!

8 квітня 2022 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна спільно з Київським університетом імені Бориса Грінченка, Криворізьким державним педагогічним університетом, Палермським університетом та Католицьким університетом в Ружомберку проводить VIІІ Міжнародну наукову конференцію «Художні феномени в історії та сучасності» («Дискурс подорожі»).

Місце проведення конференції: майдан Свободи, 4, кафедра романської філології та перекладу, факультет іноземних мов, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Харків, Україна. *у разі погіршення епідеміологічної ситуації конференцію буде проведено в онлайн-режимі за допомогою платформи відеозв'язку Zoom.

Питання, що пропонуються для обговорення:

Ø  Подорожня література як особливий вид письма;

Ø  Подорожня література в історичному аспекті;

Ø  Національна специфіка подорожньої літератури;

Ø  Подорож у поезії;

Ø  Подорож як елемент «не подорожнього»  тексту;

Ø  Жанри подорожньої літератури;

Ø  Етноімагологічні образи в подорожній літературі;

Ø  Концепти МАНДРИ, МАНДРІВНИК, ДОРОГА в літературознавчому та лінгвістичному висвітленні;

Ø  Лінгвосеміотика подорожі. Мовна особистість та інтерпретації культурно-географічних образів у світлі актуальних філологічних студій;

Ø  Туристичний дискурс: жанрові концепти, генеза та еволюція, культуротворчі функції.

Для участі в конференції необхідно: до 1 лютого 2022 року подати заявку учасника https://forms.gle/Cj5K2xs9431aUcoXA та надіслати на електронну адресу конференції [email protected] тези доповіді, оформлені згідно з вимогами.

Додаткову інформацію щодо конференції можна отримати в інформаційному листі.

Інформаційний лист (анг. версія)

Інформаційний лист (укр. версія)