Наукове коло польсько-українських студій "Вернигора” факультету міжнародних і політичних відносин Ягеллонського університету у співпраці з Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя (Україна), Сумським державним університетом (Україна) та Молодіжною ініціативною асоціацією в Олькуші (SIMO) мають честь запросити вас на VIII конференцію «Європейська інтеграція: освітні та міжкультурні виклики в контексті міграційних процесів у Центральній та Східній Європі»

Захід відбудеться 17 жовтня 2024 року і триватиме один день. Він проходитиме у стаціонарній формі з можливістю участі онлайн, а виступи проводитимуться польською та українською мовами.

Тема цьогорічної конференції надзвичайно важлива для розуміння ситуації в Центральній та Східній Європі. Організатори визначили три основні цілі:

1. Обговорення сучасних проблем і викликів міграційних процесів у контексті освітніх та міжкультурних аспектів співпраці.

2. Вдосконалення дослідницьких навичок молодих науковців та студентів.

3. Майбутня науково-культурна інтеграція студентів наукових товариств та працівників обох країн.

Конференція зосередиться на таких аспектах:

1. Психологічний аспект

2. Аспект безпеки

3. Культурний аспект

4. Освітній аспект

5. Правовий аспект

6. Міграційний аспект

Ми певні, що новий запланований захід буде корисним для активних студентів, аспірантів та молодих науковців, які прагнуть здобути новий досвід та розширити свої знання.

Нижче ви знайдете посилання з інформацією про участь у семінарі:

Вересень 2024