Офіс підтримки вченого спільно з Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, БФ “Людина”, ГО “Міжнародна фундація розвитку” та ВГО “Інноваційний університет” анонсує СТАРТ реєстрації учасників тренінгового курсу “Психологічна підготовка та дії цивільного населення у воєнних умовах – 6.0”.

✅Головною метою проведення курсу тренінгів є забезпечення психологічної готовності цивільного населення до дій у воєнних умовах, надання оптимального алгоритму дій у складних ситуаціях, сприяння вирішенню завдань, що можуть виникнути під час воєнних дій.

✅До участі запрошуються вмотивовані та зацікавлені громадяни України, які готові отримувати нові знання та бажають допомогти іншим вберегти себе та Україну.

✅ Обов’язковою умовою участі є готовність доведення отриманих протягом курсу знань до широкого загалу, проведення навчальних тренінгів серед цивільного населення.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/18vmyArB5L4ReNjl7Y0k7tXLVVp9ItMod8yHeGqRjfJw/viewform?edit_requested=true

✅Участь у курсі безкоштовна.

Курс проходитиме в онлайн форматі з 13 по 17 лютого 2023 р ( з 16:00 до 18:00).

Дедлайн подачі заявок: 10.02.2023 року.

📧Координатор курсу: В’ячеслав Рогов

Контактний e-mail: [email protected]

21281
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша