Згідно з Положенням про конкурс, затвердженим 21.03.2019 р., було визначено дві номінації: «Кращий молодий учений» (для молодих науковців зі складу науково-педагогічних працівників КДПУ) і «Кращий молодий дослідник» (для молодих науковців зі складу аспірантів денної форми навчання).

Конкурс було проведено з 01 по 10 квітня 2021р. Впродовж цього періоду всі молоді науковці КДПУ мали змогу заповнити аплікаційну форму учасника, розміщену на сторінці РМУ.

За результатами підрахунків переможцями стали:

• Номінація «Кращий молодий учений» – Макаренко Ірина Євгенівна, к. пед. н., доцент, доцент кафедри педагогіки;
  • Номінація «Кращий молодий дослідник» – Пилипенко Ольга Сергіївна, аспірантка 2 року навчання, кафедра інформатики та прикладної математики.

Бажаємо молодим ученим подальших успіхів, творчих злетів та наукових досягнень!