25 квітня 2018 р. у м. Дніпро на базі вищого навчального закладу «Університет імені Альфреда Нобеля» відбулося зібрання наукового активу Дніпропетровської області на тему «Інтеграція України до Європейського дослідницького простору». У заході взяли участь проректори, голови рад молодих учених, керівники наукових відділів вищих навчальних закладів Дніпропетровської області.

Серед запрошених був присутній голова Ради молодих учених при МОН України, кандидат педагогічних наук, доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Кращенко Юрій Петрович, який виступив із доповіддю на тему «Реформування наукової сфери та дорожня карта інтеграції України до Європейського дослідницького простору». Дана доповідь спричинила жваву дискусію серед присутніх, оскільки торкнулася таких актуальних проблем, як наприклад: реформування вищої освіти, підготовка докторів філософії, проблеми молодих науковців в Україні і закордоном, можливі шляхи інтеграції українських науковців до Європейського дослідницького простору тощо.

Від Криворізького державного педагогічного університету в зібранні наукового активу взяла участь секретар Ради молодих учених КДПУ Захарова Н.О..

20180425 16113120180425 145538