29 жовтня 2019 року у конференц-залі університету відбулося розширене засідання Ради молодих учених КДПУ. З вітальним словом та окресленням пріоритетних завдань діяльності молодих учених університету виступила проректор з наукової роботи університету, проф. Віта Анатоліївна Гаманюк.

IMG E1578

Серед таких завдань акцентовано увагу на: посиленні роботи з підготовки міждисциплінарних проектів для участі у Конкурсі проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок, що пропонуються до виконання за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, Конкурсі «Молоді вчені – Дніпропетровщині», інших регіональних конкурсах, а також конкурсах, що оголошуються зарубіжними фондами; активізації роботи щодо підвищення кількісних і якісних показників наукової діяльності молодих учених; підвищенні академічної мобільності молодих науковців тощо.

IMG E1599

Окрім цього, на засіданні шляхом відкритого голосування було обрано Президію та членів РМУ КДПУ, а саме:

Голова РМУ КДПУ – канд.пед.наук., старший викладач кафедри педагогіки, Макаренко Ірина Євгенівна;

Заступник голови РМУ КДПУ – канд. фіз.-мат. наук., старший викладач кафедри інформатики та прикладної математики, Мерзликін Павло Володимирович;

Секретар РМУ КДПУ - канд. філол наук, старший викладач кафедри німецької мови та літератури з методикою викладання, Захарова Наталія Олександрівна.

Члени Ради від факультетів:

• фізико-математичний факультет – аспірант 4 року навчання, Соломенко Анастасія Геннадіївна;
  • факультет іноземних мов – канд.пед.наук, старший викладач кафедри англійської філології, Пальчикова Олександра Олександрівна;
  • психолого-педагогічний факультет – канд.психол.наук, старший викладач кафедри практичної психології, Горбачова Ольга Юріївна;
  • факультет української філології – аспірант 1 року навчання, Масляєва Ірина Володимирівна;
  • факультет дошкільної і технологічної освіти – канд.пед.наук, старший викладач кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання, Цись Олег Олександрович;
  • факультет географії, туризму та історії – канд.геолог.наук, старший викладач кафедри географії, краєзнавства та туризму, Матіщук Олександр Анатолійович;
  • факультет мистецтв (музично-хореографічне відділення) – аспірант 1 року навчання, Богяну Катерина Олександрівна;
  • факультет мистецтв (художньо-графічне відділення) – аспірант 3 року навчання, Івченко Валерія Ігорівна;
  • природничий факультет – старший викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання, Кучерган Єлизавета Валеріївна.

IMG E1600

Сповнені науково-творчим ентузіазмом та з упевненістю щодо плідної співпраці, молоді учені Криворізького педагогічного університету прямують до наукових звершень.