ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про прийняття до захисту кандидатської дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук:

(Доповідачі: Мішеніна Т.М.,
учений секретар спеціалізованої вченої ради К 09.053.01;
члени експертної комісії:

Голова експертної комісії, д. пед. н., проф. Гаманюк В.А.;
член експертної комісії д. філос. н., проф. Шрамко Я.В.;
член експертної комісії д. пед. н., проф. Бугрій В.С.)

УХВАЛИЛИ:
Прийняти до захисту дисертаційну роботу Вербенець Анни Андріївни «Розвиток інклюзивного навчання в середніх освітніх закладах Мальти (друга половина XX–початок XXI ст.)», спеціальність 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки (наук. кер. – д. пед. н., проф. Дороніна Т.О.).

– Призначити офіційними опонентами:
– Гриньову Марину Вікторівну, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А.Зязюна, декана природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, члена-кореспондента НАПН України;
– Перхун Лесю Василівну, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

– Дозволити до друку автореферат кандидатської дисертації Вербенець Анни Андріївни «Розвиток інклюзивного навчання в середніх освітніх закладах Мальти (друга половина XX–початок XXI ст.)».