18 травня 2021 року прийнято до захисту дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії Гострої Катерини Вікторівни на тему: «Методика роботи з прецедентними феноменами культури під час навчання російської мови в основній школі» за спеціальністю 014 – Середня освіта (Іноземні мови).

Спеціалізована вчена рада ДФ 09.053.003 у Криворізькому державному педагогічному університеті повідомляє, що захист дисертаційної роботи Гострої Катерини Вікторівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01Освіта/Педагогіка за спеціальністю О14 Середня освіта (Іноземні мови) відбудеться 23.06.2021 об 11.00 у конференцзалі (№ 230) із використанням засобів відеозв'язку.

Наказ МОН України про створення спеціалізованої вченої ради ДФ 09.053.003

Анотація дисертації Гострої К.В.

Дисертація Гострої К.В.

Відгук опонента д.пед.наук Є.П.Голобородько

Відгук опонента к.пед.наук Ю.М.Кажан

Висновок про наукову новизну, теоретичне і практичне значення результатів дисертації Гострої К.В.

Відеозапис захисту дисертації Гострої К.В.

Аудіозапис захисту дисертації Гострої К.В.