29 грудня 2021 року прийнято до захисту дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії Кірюхи Катерини Ігорівни на тему: «Формування громадянської відповідальності учнівської молоді в умовах підготовки до майбутньої професійної діяльності» за спеціальністю 015 – Професійна освіта (сфера обслуговування).

Спеціалізована вчена рада ДФ 09.053.006 у Криворізькому державному педагогічному університеті повідомляє, що захист дисертаційної роботи Кірюхи Катерини Ігорівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта / Педагогіка за спеціальністю 015 Професійна освіта (сфера обслуговування) відбудеться 02.02.2022 о 12.00 у конференцзалі (№ 230) із використанням засобів відеозв’язку.

Наказ МОН України про створення спеціалізованої вченої ради ДФ 09.053.006

Анотація дисертації Кірюхи К.І.

Дисертація Кірюхи К.І.

Відгук опонента д. педагог. наук Радула В.В.

Відгук опонента д. педагог. наук Марусинець М.М.

Висновок про наукову новизну, теоретичне і практичне значення результатів дисертації Кірюхи К.І.

Аудіозапис захисту дисертації Кірюхи К.І.

Відеозапис захисту дисертації Кірюхи К.І.