Зразки клопотань для магістрів заочної форми навчання, які працюють у закладах освіти

ШТАМП ЗАКЛАДУ                                                                                             Ректору Криворізького державного

Клопотання

Адміністрація Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 119 (м. Кривий Ріг, мкр. Сонячний, 48 а) просить направити студентку І курсу магістратури природничого факультету заочної форми навчання групи ЗБХм-17 Комарову Аліну Андріївну для проходження виробничої педагогічної практики з 01 листопада 2021 року по 26 грудня 2021 року за місцем роботи.

Комарова А.А. працює в КЗШ № 119 на посаді вчителя біології з тижневим навантаженням 20 годин з 01 вересня 2019 року (наказ від ________ № _________ ).

Адміністрація школи зобов'язується створити необхідні умови для виконання програми практики та бере на себе відповідальність за безпеку проходження педагогічної практики студенткою.

М.П.

Директор школи                                                       (Підпис)                                                     О. В. Добровольська

Клопотання

Адміністрація комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 207 комбінованого типу Криворізької міської ради (м. Кривий Ріг, вул. Салтиківська, 6 А) просить направити студентку І курсу магістратури  факультету дошкільної і технологічної освіти заочної форми навчання групи ЗДОм-17 Ручинську Сніжану Олександрівну для проходження виробничої педагогічної практики з 01 листопада 2021 року по 26 грудня 2021 року за місцем роботи.

Ручинська С. О. працює в ДНЗ (ясла-садок) № 207 на посаді вихователя з 22 серпня 2018 року (наказ від ________   № _______ ).

Адміністрація закладу зобов'язується створити необхідні умови для виконання програми практики та бере на себе відповідальність за безпеку проходження педагогічної практики студенткою.

М.П.

Директор                                                        (Підпис)                                                       Н. О. Алексєєва

Зразки клопотань для магістрів заочної форми навчання, які не працюють у закладах освіти

Клопотання

Адміністрація Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 119 (м. Кривий Ріг, мкр. Сонячний, 48 а) просить направити студентку І курсу магістратури природничого факультету заочної форми навчання групи ЗБХм-17 Комарову Аліну Андріївну для проходження виробничої педагогічної практики з 01 листопада 2021 року по 26 грудня 2021 року без подальшого працевлаштування (з подальшим працевлаштуванням).

Адміністрація школи зобов'язується створити необхідні умови для виконання програми практики та бере на себе відповідальність за безпеку проходження педагогічної практики студенткою.

Клопотання

Адміністрація комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 207 комбінованого типу Криворізької міської ради (м. Кривий Ріг, вул. Салтиківська, 6 А) просить направити студентку І курсу магістратури  факультету дошкільної і технологічної освіти заочної форми навчання групи ЗДОм-17 Ручинську Сніжану Олександрівну для проходження виробничої педагогічної практики з 01 листопада 2021 року по 26 грудня 2021 року без подальшого працевлаштування (з подальшим працевлаштуванням).