Склад стипендіальної комісії Університету:

  1. Шрамко Я.В. – голова комісії, ректор Університету
  2. Лисечко В.П. – проректор з науково-педагогічної роботи
  3. Третяк О.А. – головний бухгалтер Університету
  4. Калініч А.Ю. – начальник планово-фінансового відділу
  5. Мальченко С.Л. – завідувач навчально-методичного відділу
  6. Поліщук О.С. – начальник юридичного відділу
  7. Варданян М.В. - декан факультету іноземних мов
  8. Віхрова О.В. – декан фізико-математичного факультету
  9. Гергель Є.Л. – декан психолого-педагогічного факультету
  10. Євтушенко Е.О. – декан природничого факультету
  11. Кучма О.І. – декан факультету дошкільної та технологічної освіти
  12. Семененко Л.М. – декан факультету української філології
  13. Шрамко О.І. – декан факультету мистецтв
  14. Ярков С.В. – декан факультету географії, туризму та історії
  15. Тарасов А.В. – заступник декана факультету географії, туризму та історії
  16. Ейвас Л.Ф. – заступник декана факультету мистецтв
  17. Василюк Т.Г. – соціальний педагог
  18. Бурман Л.В. – голова первинної профспілкової організації Університету
  19. Ганчук О.В. – ст. викладач кафедри економічної і соціальної географії та методики викладання
  20. Бобилєв Д.Є. – ст. викладач кафедри математики та методики її навчання
  21. Качайло К.А. – доцент кафедри української мови
  22. Кекало Ю.В. – аспірантка другого року навчання кафедри української мови
  23. Галамага А.Н. – студентка V курсу факультету географії, туризму та історії, член первинної профспілкової організації Університету
  24. Борвинська К.О. – голова студентської ради Університету
  25. Мошкова А.Д. – студентка ІV курсу художньо-графічного відділення факультету мистецтв
  26. Яблуновська І.О. – студентка ІV курсу музично-хореографічного відділення факультету мистецтв
  27. Андросова М.О. – студентка ІV курсу факультету іноземних мов
  28. Вінійчук А.А. – студентка ІІІ курсу факультету географії, туризму та історії
  29. Денисюк К.В. – студентка ІV курсу психолого-педагогічного факультету
  30. Дядечкина А.Д. – студентка ІІІ курсу факультету української філології
  31. Зеленська Н.В. – студентка ІІІ курсу фізико-математичного факультету
  32. Кутугіна В.О. – студентка ІІІ курсу природничого факультету
  33. Кучеренко Н.В. – студентка ІІ курсу фізико-математичного факультету
  34. Музика Л.В. – студентка ІV курсу факультету географії, туризму та історії
  35. Химич Н.І. – студентка IV курсу факультету дошкільної та технологічної освіти
  36. Селищева І.А. – секретар комісії, фахівець І категорії навчально-методичного відділу
1047
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30