Склад стипендіальної комісії Університету:

1. Шрамко Я.В. – голова комісії, ректор Університету

2. Лисечко В.П. – проректор з науково-педагогічної роботи

3. Третяк О.А. – головний бухгалтер Університету

4. Галушко Н.Ю. – начальник планово-фінансового відділу

5. Мальченко С.Л. – завідувач навчально-методичного відділу

6. Поліщук О.С. – начальник юридичного відділу

7. Віхрова О.В. – декан фізико-математичного факультету

8. Гергель Є.Л. – декан психолого-педагогічного факультету

9. Євтушенко Е.О. – декан природничого факультету

10. Кучма О.І. – декан факультету дошкільної та технологічної освіти

11. Семененко Л.М. – декан факультету української філології

12. Тарасов А.В. – заст. декана факультету географії, туризму та історії

13. Шрамко О.І. – декан факультету мистецтв

14. Ейвас Лариса Феліксівна – заст. декана по худ-граф. відділенню

15. Штельмах Г.Б. – декан факультету іноземних мов

16. Ярков С.В. – декан факультету географії, туризму та історії

17. Бурман Л.В. – голова первинної профспілкової організації університету

18. Ткачук Олена Олександрівна – студентка ІV курсу природничого ф-ту (БП-14) – голова студентської ради університету

19. Лисевич Олександра Вікторівна – доцент кафедри початкової освіти

20. Ганчук Олена Вікторівна – голова профбюро геогр. ф-ту, ст. викладач кафедри економічної і соціальної географії та методики викладання

21. Бобилєв Дмитро Євгенович – ст. викладач кафедри математики та методики її навчання

22. Іванова Галина Ігорівна – аспірантка кафедри педагогіки першого року навчання (моб.тел. 097-175-75-99)

23. Складанюк Анна Олександрівна – студентка ІІІ курсу природничого ф-ту (БХ-15)

24. Боєва Марія С. – студентка ІV курсу факультету географії, туризму та історії (ІП-14)

25. Горбатенко Максим Костянтинович – студент ІІ курсу худ-граф. (ОМ-16)

26. Драгомерецька Ірина Олександрівна – студентка ІІІ курсу ф-ту УМЛ (УАФ-15)

27. Ріхтарич Маргарита Ю. – студентка ІІ курсу музично-хореографічного відділення факультету мистецтв (МХК-16)

28. Коленда Валерія В’ячеславівна – студентка V курсу псих-пед.ф-ту  (ПНА-13)

29. Бовчалюк Максим Сергійович – студент І курсу факультету дошкільної і технологічної освіти (ТОА-17)

30. Руденко Катерина Валеріївна – студентка V курсу ф-ту іноземних мов (РАФ-13)

31. Сиволап Ольга Сергіївна – студентка І V курсу муз-хор.  (МХК-14)

32. Шабанін Денис Едуардович – студент V курсу історичного ф-ту  (ІСГм-12)

33. Шпонька Руслан Юрійович – студент І V курсу фіз-мат.факультету  (МІ-14)

34. Козюренко Марина Сергіївна – студентка гр.ГОЕ-15-1, член проф. комітету

35. Василюк Тамара Григорівна – педагог соціальний

36. Ільїч О.В. – секретар комісії, фахівець І категорії навчально-методичного відділу

1047
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31