З метою своєчасного комплектування закладів освіти м. Кам’янське на 2020-2021 навчальний рік педагогічними кадрами із числа випускників, які завершують навчання за спеціальностями педагогічного напряму у 2020 році, департамент з гуманітарних питань Кам’янської міської ради повідомляє про наявність в закладах середньої, дошкільної освіти міста вакантних посад:
- вчителі за предметами: математика, фізика, англійська мова, українська мова і література, інформатика;
- вчитель початкових класів;
- практичний психолог;
- педагог-організатор;
- соціальний педагог;
- вихователь.
З наявними вакантними посадами можна ознайомитися в розділі "Вакансії" на офіційному сайті департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради uondmr.at.ua
Адреса департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради: просп. Свободи, 36, м. Кам’янське, тел.: (0569)550481
За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників: 307 каб. головного корпусу університету, тел.: 470-13-53