Українсько-німецька компанія ТОВ "Воркконсалт" (онлайн-школа іноземних мов go4more.School https://go4more.school/ua/) проводить набір викладачів німецької мови на базі сучасних методів та технологій.

Компанія пропонує:

- дистанційну роботу для студентів і випускників зі знанням німецької мови на рівні В2 та вище та англійської мови не нижче В1;

- офіційне працевлаштування в штат згідно КЗпП - чудовий шанс для студентів почати свою кар'єру;

- оклад 10-15 тис. грн./місяць;

- робота в команді професійних викладачів;

- коучінг роботи з онлайн-платформою та участь в її розробці;

- готові курси, розписана програма занять, використання сертифікованих матеріалів відомих видавництв Німеччини.

Графік роботи: з 9.00 до 18.00 (година перерви на обід). Є можливість розгялнути інші варіанти графіку роботи.

Типовий день: 4 години - викладання, 4 години - перевірка завдань; підготовка до наступного дня, робота з онлайн-платформою, спілкування з командою.

Вимоги до кандидатів:

- відповідальність;

- цілеспрямовансть;

- вміння швидко реагувати та проявляти ініціативу;

- бажання розвиватися як викладач, а також брати участь у методичній роботі в рамках проектів компанії;

Контакти: HR менеджеру: [email protected], тел.: 099-067-5127.

За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (307 каб.головного корпусу КДПУ, тел.: 470-13-53)

12082