Відділ освіти виконкому Китайгородської сільської ради Царичанського району надає інформацію про потребу в педагогічних кадрах у закладах освіти на 2020 - 2021 навчальний рік: вихователь закладу дошкільної освіти - 0,25 ст.

Відділ розвитку соціально-гуманітарної сфери Ляшківської сільської ради Царичанського району надає інформацію про потребу в педагогічних кадрах у закладах освіти на 2020 - 2021 навчальний рік:
1) вчитель математики - 1 ст.;
2) вчитель української мови та літератури - 1 ст.

Соціально-гуманітарний відділ Могилівської сільської ради Царичанського району надає інформацію про потребу в педагогічних кадрах у закладах освіти на 2020 - 2021 навчальний рік: музичний керівник закладу дошкільної освіти - 3 ст.

Відділ освіти виконкому Царичанської селищної ради Царичанського району надає інформацію про потребу в педагогічних кадрах у закладах освіти на 2020 - 2021 навчальний рік: музичний керівник закладу дошкільної освіти - 3 ст.

За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників: 307 каб. головного корпусу університету.