Державне підприємство України "Міжнародний дитячий центр "Артек" - дитячий оздоровчий центр загальнодержавного значення, який з 2016 року знаходиться в заповідній природній зоні: м. Київ, Пуща Водиця.

В рамках проведення цілорічного оздоровлення та відпочинку МДЦ "Артек" здійснює набір вихователів та вожатих для прийняття на постійну роботу.

Вимоги до посад вихователя та вожатих МДЦ "Артек":

1. Освіта: вихователі - педагогічна (магістр, бакалавр, молодший спеціаліст, студенти старших курсів); вожаті - будь-яка освіта (середня, середня спеціальна чи вища).

2. Досвід роботи з дітьми обов`язковий.

2. Вік: 19-25 років.

3. Функціальні обов`язки: забезпечення безпеки життєдіяльності дітей, організація дитячого дозвілля, надання умов для сприяння всебічного розвитку дитини.

4. Графік та умови роботи: тривалість оздоровчої зміни - 21 день, безкоштовне проживання, харчування по собівартості.

5. Додаткові вимоги: творчість, організованість, дисциплінованість, толерантність, відсутність шкідливих звичок, любов до дітей.

6. Заробітна плата: місячний посадовий оклад вожатого  - 7273 грн.; місячний посадовий оклад вихователя - 7651 грн.

7. Обов`язковим є наявність медичної книжки та індивідуальний графік навчання (для студентів денної форми).

За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників: 307 кабінет головного корпусу університету.