Marseille logo
 

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та платформа Career Hub в межах програми «Мріємо та діємо» та за підтримки Міністерства молоді та спорту України запрошує вас долучитись до підтримки дослідження взаємозв`язків між центрами працевлаштування та кар’єри закладів вищої освіти, молоддю (абітурієнтами, студентами, випускниками) та роботодавцями.

В Україні спостерігається тенденція працевлаштованості випускників не за фахом. Щоб допомогти ЗВО налагодити ефективну комунікацію з молоддю та залучення компаній до співпраці, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та платформа Career Hub звертається з проханням поширити опитувальник для молоді (абітурієнти, студенти, випускники):

https://forms.gle/LdnJcVYuNZcoHEuS7

Його метою є виявити важливі моменти для покращення взаємодії центрів працевлаштування та кар'єри з молоддю та роботодавцями.

Результати дослідження допоможуть розробити інструменти для налагодження ефективної моделі створення центрів кар'єри в закладах вищої освіти, створення спільноти Центрів кар'єри і впровадження програми підвищення кваліфікації для працівників ЗВО із кар’єрного консультування. Це допоможе молоді розширити обізнаність у перспективах кар’єрного розвитку, що дозволить свідомо вибирати освіту і працевлаштування за вибраною спеціальністю, а закладам освіти – налагодити комунікацію з молоддю та партнерство з бізнесом.

Опитування організовують Career Hub і Центр «Розвиток КСВ» у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. Партнером програми є Міністерство молоді та спорту України.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

З будь-яких питань  звертайтесь до координаторки спільноти Career Hub 

Юлії Гурневич 093 283 44 60, [email protected]

14272
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31