Департамент гуманітарної політики управління освіти Дніпровської міської ради інформує, що у місті Дніпрі діє Програма «Молодий педагог», спрямована на підвищення престижності педагогічної професії у суспільстві.

Матеріальна допомога згідно з Програмою надається щомісячно працівникам, які призначені на педагогічні посади у заклади освіти міста уперше після закінчення навчального закладу, у розмірі 2 000 грн протягом перших трьох років роботи.

У зв’язку з потребою закладів освіти міста у педагогічних кадрах Департамент гуманітарної політики управління освіти Дніпровської міської ради надає вакансії по м. Дніпро для випускників Криворізького державного педагогічного університету.

З питань працевлаштування звертатися до відділу кадрів управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (юридична адреса: просп. Дмитра Яворницького, 75-А,телефон: 744 63 17, 74453 13, електронна адреса: [email protected]).

За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштування (307 каб. головного корпусу університету).