Відділ освіти Перещепинської міської ради Новомосковського району Дніпропетровської області надає вакансії в закладах загальної середньої освіти на 2021-2022 н.р.:

1. КЗО "Перещепинський опорний освітній заклад № 1":

- вчитель англійської мови - 1 вак.;

- вихователь ГПД - 2 вак.;

- керівник гуртка - 1,5 вак.

2. Перещепинська загальноосвітня школа I-II ступенів № 2 філія КЗ "Перещепинський опорний заклад № 1":

- вчитель початкових класів - 1 ст.;

- педагог-організатор - 0,5 ст.;

- вчитель образотворчого мистецтва - 1 ст.;

керівник гуртка - 0,5 ст.

3. КЗО "Перещепинський навчально-виховний комплекс "Родина" "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" I-II ступенів з інтернатним відділенням для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з кризових сімей Перещепинської міської ради Дніпропетровської області":

- вчитель музичного мистецтва - 0,5 ст.;

- кервник гуртка (музика) - 1 ст.

4. КЗО "Панасівський НВК "Школа - дошкільний заклад":

- асистент вчителя - 1 ст.

5. КЗО "Голубівський опорний освітній заклад" Перещепинської міськради:

- вчитель історії - 1 ст.

За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників 307 кабінет головного корпусу університету.