1. Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Божедарівської селищної ради надає вакансії по закладах загальної середньої освіти Божедарівської селищної ради на 2021-2022 н.р.:

- Кудашівська середня загальноосвітня школа: вчитель англійської мови - 25 год.;

- Болтишська середня загальноосвітня шола: вчитель фізии та математики - 18 год.; вчитель фізичної культури - 18 год.

2. Відділ освіти, культури, молоді та спорту Криничанської селищної ради Дніпропетровської області надає вакансії по закладах загальної середньої освіти на 2021-2022 н.р.: фізика - 2 ст.; математика - 1 ст.; англійська мова - 1 ст.

За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників 307 кабінет головного корпусу університету.