Керівництво державної установи "Софіївська виправна колонія № 45" Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції повідомляє, що на даний час є можливість прийому на службу на посади начальників відділень соціально-виховної та психологічної роботи, психолога та інші посади. Розмір щомісячного грошового забезпечення на вказаних посадах на першому році служби складає не менше 8 тис. грн. та збільшується в залежності від вислуги років та займаної посади, у порядку просування по службі.

Державна установа "Софіївська виправна колонія № 45", у разі прийому кандидата на службу до установи, гарантує першочергове надання службого житла (гуртожиток) та створення необхідних умов для проживання, одноразове гаряче харчування за зниженою вартістю (20 грн.), є також перспектива отримання поліпшеного служового житла (2-3 кімнатні квартири),  мається декілька пропозицій придбання житла (квартири) у власність на вторинному ринку у місці дислокації установи.

За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштування студентів і випускників (307 каб. головного корпусу університету), тел. 470-13-53.

4474
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша