Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області на початку листопада поточного року планується оголошення конкурсу на службу в поліції для зайняття 128 вакантних посад, зокрема чекаємо на кандидатів на посади середнього складу поліції - дільничних офіцерів поліції, оперуповноважених і слідчих та кандидатів на посади молодшого складу поліції - поліцейських секторів реагування патрульної поліції, помічників слідчих, поліцейських з логістики, поліцейських з обліку та зберігання речових доказів і озброєння, поліцейських конвойної служби та поліцейських ізолятора тимчасового тримання. Вакантні посади будуть відкриті майже в кожному підрозділі по Дніпропетровській області.

Прийом на службу в поліцію здійснюється на підставі відкритої конкурсної процедури.

Бажаючі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів, а саме:

• • громадянство України;
  • • вік від 18 років;
  • • вільне володіння українською мовою;
  • • повна загальна середня освіта (для молодшого складу поліції) та вища освіта (для середнього складу поліції);
  • • знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції».

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн анкету, підготувати та особисто здати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за адресою: м. Дніпро, вул. Троїцька, 20а.

Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів: тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички, психологічне тестування особистісних характеристик, проходження кандидатами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленості, співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки.

Заповнити онлайн анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можна на веб-сайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua.

За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випусників (307 каб. головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету, тел.: 470-13-53).