Компанія "АрселорМіттал Кривий Ріг" відкриває свої двері студентам і випускникам Кривого Рогу та всієї України і надає можливість почати свою кар’єру на великому міжнародному підприємстві в Україні. Випускники та студенти можуть спробувати себе в програмі оплачуваного стажування "GoPro -  час стати професіоналом".

Програма стажування (6 місяців) передбачає:

- виконання реальних робочих завдань за такими напрямками: основне виробництво (транспортні спеціальності) та допоміжні служби (правова сфера, IT-технології, сфера комунікації, перекладацька діяльність, робота в хімічних лабораторіях, робота в сфері екології);

- офіційну заробітну плату;

- бесцінний досвід, який набувається протягом стажування;

- закріплення за випускником/студентом фахівця-наставника, який допоможе розібратися у всіх аспектах робочого процесу;

- індивідуальний план розвитку професійних навичок;

- можливість навчання лідерським навичкам, роботі в команді, роботі в Microsoft Office, навчання англійської мови.

За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників: 307 каб. головного корпусу університету, тел.: 470-13-53.