п/п

Прізвище та ініціали викладача

Кафедра

Дата

Ч а с

В и д

Місце

Група

Дисципліна

Тема   заняття

1.      

МІЩАНЧУК Вікторія Миколаївна

музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки

 01.04.19 

 12.55 

 індивідуальне  заняття

28

МХК-16  (Пастернак  Анастасія)

Музичний інструмент

Робота над художнім образом

2.      

СТОЛЯРЕНКО Вікторія Григорівна

хімії та методики її навчання

03.04.19

10.40

лабораторне заняття

103

ХІ-м-14

Основи хімії гетероциклів

Піридин. Властивості піридину.

3.      

 ПОНОМАРЕНКО  Тетяна Валентинівна

методики музичного виховання, співу та хорового диригування

03.04.19

12.55

індивідуальне заняття

18

МХК-18

Хорове диригування

Динаміка як важливий засіб музичної виразності. Прийоми показу динаміки, зміна амплітуди, схеми, позиції залежно від нюансування

4.      

ПОТАПЕНКО Олег Борисович

педагогіки

05.04.19

10.40

лекція

417

ІП-17, ІГ-17, ІМ-17

Загальна педагогіка

Зміст освіти в сучасній школі

5.      

ЦЕМАХ 

Дар’я Геннадіївна

музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки

06.04.19

12.10

практичне заняття

Танц.зал №1

ХХК-16

Теорія та методика викладання сучасного танцю

Методика використання практичних і теоретичних принципів contemporary dance в навчанні танцівників різних вікових категорій

6.      

ПЕРЕРВА Вікторія Вікторівна

ботаніки та екології

10.04.19

10.40

лабораторне заняття

231

БХ-16

Фізіологія рослин

Визначення нітратів у рослинах

 7. КРАВЦОВА Аліна Олександрівна дошкільної освіти 15.04.19 9.00 практичне заняття 2 ДВП-15 Ознайомлення дітей із суспільним довкіллям Педагогічні інновації в дошкільній освіті шлях до оновлення змісту та методів морально-соціального розвитку дітей
 8. ПАНТЕЛЄЄВА Наталія Борисівна економічної і соціальної географії та методики викладання 15.04.19 10.40 практичне заняття 407 ГОЕ-15 Географія культури Географічні особливості національного одягу народів світу
 9. ДРОГАЙЦЕВ Олександр Іванович німецької мови і літератури з методикою викладання 15.04.19 12.10 лабораторне заняття 408 НАФ-18 Практична граматика німецької мови Das Substantiv

10.      

БАЛЮК 

Лариса Вікторівна

образотворчого мистецтва

16.04.19

10.40

лабораторне заняття

208

Д-17

Рисунок академічний

Рисунок обрубної голови моделі голови людини

 11.      

ЕЙВАС

Лариса Феліксівна

декоративно-прикладного мистецтва та дизайну

17.04.19

09.00

лабораторне заняття

313

ОМ‑16-1

Декоративно-прикладне мистецтво

Створення декоративної композиції в техніці гарячого батику. Пошуки ідеї, формування сюжету

 12.

МАРХЕВА 

Оксана Євгенівна

німецької мови і літератури з методикою викладання 18.04.19 10.40 лабораторне заняття 107 НАФ-18 Практичний курс німецької мови Wohnen
 13. ВОЛКОВА  Наталія Валентинівна  педагогіки та методики технологічної освіти 22.04.19 9.00 практичне заняття 27 ТОА-16, ТОКМО-16 Методика виховної роботи Методика виховної роботи педколективу з використанням національних традицій у сучасній школі
 14. КОБРЮШКО Олександр Олексійович ботаніки та екології 23.04.19 10.40 лекція 228 БХ-18, БП-18 Ботаніка з основами геоботаніки Відділ Лишайники
 15.

ПАВЛИК

Олена Анатоліївна
початкової освіти 25.04.19 12.10 лекція 405 ПН-м-14 Сучасні технології навчання мови і літератури молодших школярів Школа ейдетики І. Матюгіна
7245
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30