п/п

Прізвище та ініціали викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

 Місце 

Група

Дисципліна

Тема заняття

1.       

ЦИСЬ

Олег  Олександрович 

загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання

 01.11.19 

 09.00 

 лекція 

6

 ТОА -19, ТОКМО-19, ПСО-19, ПЛП-19

Нарисна геометрія і креслення

Взаємне положення площин, прямої і площини

2.       

 ЛАВРЕНТЬЄВА 

Олена Олександрівна

загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання

 05.11.19 

 09.00 

 лекція 

34

 ТОА -15

Теорія і методика професійного і профільного навчання та технологій

Методика організації контролю в системі профільного та професійного навчання

3.       

ЛИСЕВИЧ Олександра Вікторівна

початкової освіти

05.11.19

12.00

практичне заняття

320

ПНП-16

Образотворче мистецтво з методикою навчання

Види діяльності на уроках образотворчого мистецтва в умовах НУШ

4.       

ЧИРВА

Олена Челюскінівна

образотворчого мистецтва

11.11.19

13.40

лекція

102

Д-18

Історія мистецтва

Мистецтво Росії 18 століття

5.       

ЛОБАНОВА Алла Степанівна

соціології та економіки

12.11.19

10.40

лекція

301

СМК-19

Історія соціології

Розвиток соціології у Франції та Італії

6.       

ЗАХАРОВА Наталя Олександрівна

англійської мови з методикою викладання

14.11.19

12.10

 лабораторне  заняття

121 г/к

ФК-19-1/1

Іноземна мова

Our university

7.       

ШКОЛЯР

Андрій

Вікторович

декоративно-прикладного мистецтва та дизайну

15.11.19

9.00

лабораторне заняття

405

Д-16

Матеріалознавство

Декоративно-оздоблювальні матеріали на основі скла та деревини. Виконання вправ з геометричної різьби

8.       

СТАРОВА Тетяна Валеріївна

хімії та методики її навчання

18.11.19

12.10

лекція

116

БХ-17

Органічна хімія

Вуглеводи

9.       

БОНДАРЕНКО Анжеліка

Володимирівна

методики музичного виховання, співу та хорового диригування

19.11.19

10.40, 11.25

лекція

7

МХКм-15

Інноваційні технології музичної освіти

Ігрові художньо-педагогічні технології й

технології ситуативного

моделювання в

музичному навчанні

школярів

10.  

МАЦЕПУРА Людмила Леонідівна

англійської мови з методикою викладання

25.11.19

10.40

лабораторне заняття

319

ПНА-17

Практичний курс англійської мови

Different kinds of jobs

11.  

БРАТЧЕНКО Людмила Євгеніївна

соціології та економіки

27.11.19

12.10

практичне заняття

419

ТУР-17

Основи економічних знань

Банківська система в Україні та основні операції КБ

8966
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша