Кафедра педагогіки

Асоціація Поліковська

Перегляд презентації

Інформація про створення

Асоціації випускників аспірантури та магістратури кафедри педагогіки КДПУ

22 липня 2021 року відбулася позачергова зустріч викладачів кафедри педагогіки та ректора Криворізького державного педагогічного університету Я. В. Шрамка. Під час зустрічі аспірантка кафедри педагогіки О. О. Поляковська представила досвід провідних ЗВО України та представила ініціативу групи аспірантів/магістрантів кафедри педагогіки щодо  необхідності створення Асоціації випускників аспірантури та магістратури кафедри педагогіки КДПУ  з урахуванням досвіду провідних вітчизняних університетів.

Ректор КДПУ, професор Я. В. Шрамко, завідувачка кафедри педагогіки, професорка Т. О. Дороніна, викладачі кафедри (доцент О. С. Білоус, ст. викладач  І. А. Волощук, доцент В. В. Іванова, доцент Н. І. Зеленкова, доцент А. М. Король, доцент І. Є. Макаренко, доцент О. Б. Потапенко, доцент С. М. Щербина, І. А. Каваленко), магістранти (І. Мальцева, І. Никитюк, І. Кравчук) та аспіранти (Р. Калугін, Я. Приступа, Д. Шумська, М. Микитенко, О. Поляковська)  схвалили пропозицію і одностайно підтримали запропоновану ініціативу.

Тож створена Асоціація має об’єднати випускників аспірантури та магістратури кафедри педагогіки КДПУ, здобувачів вищої освіти, працівників університету, інших зацікавлених осіб. Мета  асоціації – забезпечення подальшого розитку і підвищення якості вищої освіти, збереження та примноження традицій, встановлення постійної дієвої співпраці, залучення випускників аспірантури та магістратури як зовнішніх стейкхолдерів до удосконалення процесу підготовки сучасного науковця.

Запрошуємо випускників аспірантури та магістратури, здобувачів вищої освіти минулих літ, а також тих, хто зараз навчається, працівників університету, інших зацікавлених осіб вступити до асоціації  та заповнити анкету члена асоціації https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeS8YDz05JQHSs0A5sdTfIaieyZvHHIQbDhqUiWDV065am5vg/viewform.

Також запрошуємо Вас приєднатися до нашої сторінки у фейсбук: https://www.facebook.com/groups/associationma.