Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

4 квітня 2019 р. на кафедрі педагогіки відбулося засідання науково-методичного семінару. Під час зустрічі було обговорено доповіді канд. пед. наук, доцента І.А. Волощук («Формування громадянської та соціальної компетентностей учнів при вивчення математики») та канд. пед. наук, доцента С.М. Щербини («Сутнісні характеристики професійно значущих особистісних якостей майбутнього вчителя в контексті Концепції нової української школи»).

Семінар 4.04.19

У обговоренні взяли участь д-р пед. наук, професор Т.О. Дороніна, канд. пед. наук., доцент О.С. Білоус, канд. пед. наук., доцент Н.І. Зеленкова та канд. пед. наук., доцент В.В. Іванова.

Відповідальна за роботу секції науково-методичного семінару – доцент О.С. Білоус.