Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

21.12.2018 р. на фізико-математичному факультеті відбувся захист курсових робіт (III курс, гр. МІ/ФІ/І-16).

курсові 21.12.18

Комісія у складі д-ра педагог. наук, професора Дороніної Т.О. канд. педагог. наук, доцента Волощук І.А. та канд. педагог. наук, доцента Зеленкової Н.І. оцінили всі роботи позитивно. Голова комісії д-р педагог. наук, професор Дороніна Т.О., звернула увагу всіх присутніх на те, що тематика досліджень курсових робіт студентів, охоплювала широке коло різноманітних питань щодо освітнього процесу у сучасній школі, а також кожна з курсових робіт має практичне спрямування і може бути рекомендована молодим вчителям математики, фізики та інформатики, які працюють в ЗОШ та ін. навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації.