Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

29 квітня 2021 року Американська Рада з міжнародної освіти у межах упровадження проекту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» провела он-лайн круглий стіл «Академічна доброчесність в освітньому середовищі: виклики та практики».

Академічна доброчесність

Модераторка Яна Чапайло вправно координувала обговорення законодавчого регулювання академічної доброчесності.

Академічна доброчесність 1

Викладачі кафедри педагогіки: завідувачка кафедри педагогіки, д-р пед. наук. професор Дороніна Т. О., а також канд. пед. наук, доцент Білоус О. С., канд. пед. наук, старший викладач Волощук І. А., канд. пед. наук, доцент Іванова В. В., канд. пед. наук, доцент Зеленкова Н. І., канд. пед. наук, доцент Король А. М., канд. пед. наук, доцент Потапенко О. Б., канд. пед. наук, доцент Щербина С. М. долучилися до обговорення управлінських практик академічної доброчесності та забезпечення якості освіти, спільно з учасниками круглого столу намагалися знайти шляхи подолання викликів ЗВО щодо формування та дотримання принципів академічної доброчесності в освітньому середовищі.

Академічна доброчесність 2

Дякуємо шановні колеги за можливість долучитися до роботи наукового форуму.