Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Калугін 2024

Калугін1 2024

21 березня 2024 року у дистанційному форматі було проведено засідання кафедри педагогіки, на якому відбулась публічна презентація наукових результатів дисертації здобувача ступеню доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Р. Ю. Калугіна.

Голова засідання: Т. О. Дороніна, докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри педагогіки.

Тема дисертації: «Онлайн-курси як засіб розвитку фахових компетентностей магістрів спеціальності 014 Середня освіта (Математика)».

Науковий керівник: І. В. Лов'янова, докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри математики та методики її навчання.

Калугін5 2024

Здобувач ступені доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Р. Ю. Калугін презентував результати наукового дослідження, розкрив актуальність і важливість вивчення розробки онлайн-курсів як засіб розвитку фахових компетентностей магістрів математичної спеціальності, дав ґрунтовні, повні відповіді на поставлені запитання.

Калугін6 2024

Калугін4 2024

Калугін7 2024

Калугін8 2024

Експерти дисертаційного дослідження С. О. Семеріков, доктор педагогічних наук, професор, старший дослідник, професор кафедри інформатики та прикладної математикиТ. Г. Крамаренко, кандидатка педагогічних наук, доцент, доцент кафедри математики та методики її навчання, надали схвальні відгуки, відзначили високий рівень проведеного Р. Ю. Калугіним дослідження, його актуальність, новизну, практичну значущість і рекомендували для подання до захисту в разову спеціалізовану вчену раду.

Під час загального обговорення присутні викладачі кафедри педагогіки одноголосним голосуванням рекомендували дисертацію Р. Ю. Калугіна для подання до захисту в разову спеціалізовану вчену раду.

Щиро вітаємо здобувача ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Р. Ю. Калугіна, наукового керівника І. В. Лов’янову та бажаємо подальших творчих успіхів!