Останні оновлення

Про зміни до наказу від 05.12.2022 р.№471 "Про підготовку проєкту освітньо-професійної
Про оновлення освітніх програм підготовки магістрів
Про продовження карантину
Про подання пакету документів претендентів на призначення іменних стипендій на ІІ
Про підготовку звітів кафедр за 2022

Веселий вуликКімната для дітей «ВЕСЕЛИЙ ВУЛИК» забезпечує соціально-педагогічний супровід дітей та безпосередній догляд за ними в період перебування батьків або інших законних представників на робочому місці або на навчанні; сприяє розкриттю здібностей і талантів дітей через їх участь у розвиваючих заняттях чи іграх; організовує та забезпечує змістовне дозвілля дітей, враховуючи їх вікові та індивідуальні особливості.

Двері «Веселого вулика» завжди відчинені для представників Криворізького педагогічного, поки батьки - студенти, аспіранти, викладачі чи співробітники - зайняті робочими справами в університеті їх діти з радістю та під пильним наглядом методиста, а також студентів-волонтерів, які мають відповідну підготовку для роботи з дітьми, проводять корисно і безпечно час.  

DSC 6741Тимчасове перебування дітей працівників та студентів університету в кімнаті є безкоштовним. Соціальна ініціатива проходить реалізується університетом з січня 2017 року в рамках ініціативи «Університет - дружній до сім’ї», метою якого є підтримка гендерно-справедливих можливостей для поєднання роботи і навчання з сімейними зобов’язаннями. Діяльність «Веселого вулика» є частиною корпоративної соціальної відповідальності, що реалізує рівні права на працю, самореалізацію, здобуття освіти та мобільність.

Кімнату можуть відвідувати одночасно до 10 дітей, віком від 2 до 10 років. Враховуючи індивідуальні та вікові особливості дітей час перебування дитини в кімнаті 3-4 години. Кімнату тимчасового перебування дітей можуть відвідувати діти, рідні брати та сестри, племінники працівників та здобувачів вищої освіти університету.

Кімната тимчасового перебування дітей «Веселий вулик» знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Олександра Васякіна, буд. 54А, 1 поверх, вхід з лівої сторони будівлі (гуртожиток №3 університету). «Веселий вулик» працює для своїх маленьких відвідувачів у будні дні (понеділок-п'ятниця), з 8:30 до 16:00. 

Криворізький педагогічний є соціально відповідальною установою перед своїми студентами і працівниками.

 

10305
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28